TeleCard Mobile

Kategori: Genel

6 Haz 2011
TeleCARD’la Tüm Dünyayı Ucuza Arayın…


TeleCard Mobile Nedir
Telecard Mobile Şu Anda Türkiyede sabit telefonlarda Yaygın olarak kullanılan yurtdışı yurtiçi ve cep telefonlarını %80 e varan oranlarda daha ucuza konuşturan şifreli arama kartlarının cep telefonuna uyarlayan bir hizmettir.

Telecard Mobile Hangi Operatörler İçin Geçerlidir
TeleCard Mobile Turkcell Vodafone Ve Aveanın Hem Faturalı Hemde Faturasız Hatları İçin Geçerli Bir Uygulamadır.

Telecard Mobile Nasıl Kullanılır
KontörPaylaş Sisteminden Parça Veya Tam Krediden Telecard Mobile Butonuna Tıklayınız Yükleme Yapmak İstediğiniz Numarayı Giriniz Kaç TL lik Kredi Yükleme Yapmak İstiyorsanız Seçip Kredi Yükle Butonuna Basıp Onaylayınız Müşterinin Hattına Mesaj Olarak bilgilendirme Geldikten Sonra 0224 36 36 911 ÜCRETSİZ ERİŞİM NUMARASINI ARAYIN. OTOMATİK OLARAK GÖRÜŞME KESİLECEK VE ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİYİ GERİ ARAYACAKTIR. TELESEKRETERİN YÖNLENDİRMESİ İLE GÖRÜŞME YAPILACAK NO TUŞLANIR VE GÖRÜŞME YAPILIR..( HER GÖRÜŞME ÖNCESİ 0224 36 36 911 NUMARALI ÇAĞRI MERKEZİ ARANMALIDIR)

Telecard Mobile Müşteri Avantajları
Telecard Mobile İle Tüm Gsm Hatlarına 2 Kata Kadar Sabit Telefonlarla 5 Kata Kadar Daha Ucuza Konuşabilirsiniz.

Telecard Mobile Satıcı Avantajları
Turkcell Vodafone Ve Avea Operatörlerinin Kontörlerini Satarak Kazandığınız Paranın 20 Katına Kadar Daha Fazla Kar Marjı Sağlayabilirsiniz.

Telecard Mobile Kontörü Hattımın Süresini Uzatır mı?
Telecard Mobile Voip Hizmet Veren Sistem Olduğu İçin Diğer Operatörlerden Bağımsız Bir Kuruluştur Ve Süre Uzatmaz Sadece Sesli İletişim Hizmeti Vermektedir Satın Almış Olduğunuz Kredi İle Sadece Sesli Görüşme Yapabilirsiniz SMS MMS VE İnternet Gibi Olanaklardan Yararlanamazsınız.

Telecard Mobile İle Görüşmelerde Kullanmış Olduğunuz Operatörün Ücretlendirme Sistemine Girmezsiniz. Bu Yüzden Yapmış Olduğunuz Sesli Görüşmelerde Telecard Mobile Ücretlendirme Sistemine Girersiniz. Bu Sayede Telecard Mobile Kredilerini Harcarsınız Bulunmuş Olduğunuz Operatörün Kontörlerinde Herhangi Bir Azalma olmaz Veya Faturaya Görüşme Ücreti Yansıtılmaz.

Telecard Mobile I Nerden Nasıl Temin Ederim
www.kontorpaylas.net Sitemizden 2 Tlden 30 Tlye Kadar Kredi Satın Alabilirsiniz.
Telecard Mobile İle Daha Fazla Konuşmak Müşterinin Daha Fazla Kazanmak Sizin Hakkınız…

Görüşme Ücreti Ne Kadar?

Görüşme Ücretini size En İyi Anlatabilmemiz İçin Fiyat Dakika Aralığı Yapmak Gerekirse 5 TL Lik Kredi İle 42dk Sabit Telefonlarla 20 Dk Tüm Gsmlerle Konuşabilirsiniz

TANITIM VİDEOSU


Comments are closed.

Parça Tl Kontör

Parça TL yükleme merkezi olan Kontör Paylaş siz değerli bayilerimize 7 gün 24 saat sınırsız ve sorunsuz hızlı, ucuz parça ve tam tl kontör yüklemenin rahatlığını sunuyor.

Kontör Paylaş

www.kontorpaylas.net
Paylaşırken Kazandıran Online Parça Kontör Yükleme Sitesi:Profesyonel hizmet anlayışı ile kontorpaylas.net size en iyi ve kaliteli hizmeti vermek için sizi kontorpaylas.net ailesine davet ediyor...

Siz de bu ailenin bir ferdi olarak, bütçenize ekstra kazanç ekleyebilirsiniz.

Bizimle çalışmak için acele edin..

Takvim

Kasım 2018
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
« Nis    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930